Рулонні штори та жалюзі у Полтаві

Тканинні ролети, штори плісе, римські штори, рулонні штори день-ніч, жалюзі вертикальні, горизонтальні та інші. Пропонуємо нашим клієнтам сучасні системи сонцезахисту.

people.svg

Досвід роботи з 2001 року. Професійна команда

user-following.svg

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

clock.svg

Мінімальні терміни виконання замовлень

badge.svg

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

ТКАНИННІ РОЛЕТИ, РУЛОННІ ШТОРИ ДЕНЬ-НІЧ У ПОЛТАВІ


Текстильні рулонні штори дають можливість ідеального загального затінення у зв'язку з архітектурним дизайном інтер'єрів та є ідеальним Жалюзі прикрашають інтер'єр і захищають простір від випадкових поглядів незнайомців і від палючих променів яскравого сонця. Жалюзі ідеальні та зручні для затишного інтер'єру квартири та ділового дизайну сучасних офісів. Ці конструкції класифікуються за матеріалами, що використовуються при виготовленні та орієнтації планок. Таким чином, щодо планок жалюзі поділяються на два основні типи: горизонтальні та вертикальні. Горизонтальні жалюзі можна встановлювати у різних зонах. Вертикальні жалюзі часто виготовляються із тканини. Вертикальні жалюзі нагадують штори або портьєри та стають найкращим рішенням для прикраси вітальні.

rulonni_shtory.webp

РУЛОННІ ШТОРИ

Рулонні штори - світлозахисні конструкції на вікна, зручні та функціональні при декоруванні інтер'єру. Різноманітність моделей, матеріалів, можливість поєднувати рольштори з портьєрами, дозволяють реалізувати будь-який задум дизайнера. Рулонні штори дозволяють гнучко контролювати кількість світла, що пропускається через вікна. Тканина оброблена спеціальним розчином, який відштовхує пил та бруд, перешкоджає вигорянню тканини.

rulonni_shtory_den-nich.webp

РУЛОННІ ШТОРИ «ДЕНЬ-НІЧ»

Рулонні штори "День-ніч" - це новий вид жалюзі. Особливість її в тому, що полотно складено зі смужок тканини різної щільності – прозорих та непрозорих. Вони склеєні один з одним безшовно термічним способом. Коли механізм починає прокручуватися, освітлення стає інтенсивнішим або кімната затінюється. Залежно від доби положення полотна жалюзі «День-ніч» можна відрегулювати. Якщо вдень ви хочете зробити кімнату максимально світлою – зупиніться на світлопроникній частині. Увечері можна вибрати іншу розстановку, побудувавши ряд смужки щільного плетіння. Таким чином вас не буде видно через вікно в темний час, а вранці сонечко не розбудить вас раніше, ніж продзвенить будильник, або ви не прокинетеся самі.

ШТОРИ ПЛІСЕ

Штори пліссе – вдале рішення для пластикових вікон. Купити жалюзі для вікон складної форми часто стає справжньою проблемою, а за допомогою плісованих штор цю проблему можна вирішити. Жалюзі пліссе підійдуть для вікон неправильної форми: півколо, трапеція чи будь-яка інша геометрична фігура. Ці можливості відкриваються завдяки унікальній властивості штори пліссе, ця система легко пристосовується до будь-якої форми вікна. Плісування тканини дає багато додаткових можливостей у декорі вікна при відмінному рівні сонцезахисту приміщень. Штори пліссе управляються за допомогою шнура, ланцюжка або пелюстки на карнизі, вона легко складається в щільні складки і за рахунок дуже маленького профілю кріплення вона стає практично не видимою на тлі вікна. Різноманітне колірне рішення матеріалів для виготовлення жалюзі пліссе дозволяє успішно поєднуватися з різними особливостями інтер'єру і гармонійно доповнювати загальний стиль приміщення, такі вироби називають гофровані жалюзі через складки на тканинах.

shtory_plisse.webp

Отримати консультацію або записатися на безкоштовні заміри

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ТА ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ


Жалюзі прикрашають інтер'єр і захищають простір від випадкових поглядів незнайомців і від палючих променів яскравого сонця. Жалюзі ідеальні та зручні для затишного інтер'єру квартири та ділового дизайну сучасних офісів. Ці конструкції класифікуються за матеріалами, що використовуються при виготовленні та орієнтації планок. Таким чином, щодо планок жалюзі поділяються на два основні типи: горизонтальні та вертикальні. Горизонтальні жалюзі можна встановлювати у різних зонах. Вертикальні жалюзі часто виготовляються із тканини. Вертикальні жалюзі нагадують штори або портьєри та стають найкращим рішенням для прикраси вітальні.

goryzontalni_zhaljuzi.webp

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ

Мінімальне обслуговування та насамперед доступність. Горизонтальні жалюзі все ще є найпоширенішим способом захисту від сонця та стали невід'ємною частиною інтер'єру, захищаючи не лише від сонячних променів, регулюючи світло у приміщенні, але й захищаючи ваше приватне життя. Використання горизонтальних жалюзі багатогранне, а їхня кольорова гама дозволяє підібрати жалюзі в кімнаті з різноманітними аксесуарами і створювати приємну атмосферу на свій смак. Перевагою є їхня простота, швидкість складання, мінімальне обслуговування та насамперед доступність.

zhaljuzi_vertykalni.webp

ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ

Вертикальні жалюзі – репрезентативний аксесуар до вашого робочого фону. Він елегантно доповнює ваш інтер'єр та повністю замінює штори чи портьєри. Завдяки широкому спектру матеріалів та колірних відтінків можна гармонізувати офіс або будинок за смаком та сучасністю. Їх антистатична обробка, стабільність кольору та форми вимагають мінімального обслуговування. До їх переваг можна віднести можливість екранування великих площ. Монтаж дуже простий і швидкий, а загальне враження приводить до повітряного простору. Вони здивують вас поряд несподіваних освітлювальних та об'ємних ефектів.