Антимоскітні сітки у Полтаві

 

У нас ви можете замовити рамні віконні, дверні, ролетні сітки, а також "антикішка"

people.svg

Досвід роботи з 2001 року. Професійна команда

user-following.svg

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

clock.svg

Мінімальні терміни виконання замовлень

badge.svg

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Отримати консультацію або записатися на безкоштовні заміри

МОСКІТНІ СІТКИ

Комахи, пил, тополиний пух - ось далеко не повний список всього, що може затьмарити провітрювання приміщення в літній період. Можна забарикадуватися за щільно закритими вікнами, щоб у квартиру не прошмигнув жоден комарик, а можна встановити москітні сітки – надійних помічників у захисті житла від комах, пилку та пилу. 

Усі москітні сітки на вікна класифікують залежно від кількох показників: - за місцем кріплення - можуть бути віконні та дверні; — за напрямом та способом руху: нерухомі – фіксуються в отворі вікна; розстібні – найчастіше це москітна сітка на двері. Кріпиться в отворі дверей на петлях, які дозволяють відкривати та закривати її як стулку дверей; розсувні - можуть бути як дверні, так і віконні, рухаються горизонтальними напрямними; рулонні (ролетні) – рухаються за вертикальними складовими, поступово згортаючись у рулон; пліссе (гармошка) – на вигляд нагадує вертикальні жалюзі. Вона може складатися гармошкою, що дозволяє за необхідності прибирати її. Способів кріплення москітної сітки на пластикові вікна може бути декілька. Це дозволяє підібрати найбільш зручну та функціональну конструкцію для кожного конкретного вікна чи дверей. 

Найбільш поширеною є рамкова москітна сітка, яка встановлюється у світловий отвір стулкової частини вікна на Z-кронштейнах. Вимірювання рамкової москітної сітки проводиться за схемою представленої на малюнку. Отримати консультацію та дізнатися ціну антимоскітної сітки Ви можете зателефонувавши нашим менеджерам.

moskitka.jpg